O nas

Żłobek Akademia Super Nianie, powstał z myślą o rozwoju Dziecka zarówno pod względem emocjonalnym jak i intelektualnym. Zależy nam by te pierwsze miesiące i lata życia przebiegały każdemu Maluszkowi w naszym Żłobku w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. W naszej placówce zadbamy o to, aby każde Dziecko mogło się wszechstronnie rozwijać i odkrywać swoje talenty, dlatego staramy się wprowadzać wszelkiego rodzaju zajęcia i zabawy które wspomagają poszczególne sfery rozwojowe uwzględnianiając indywidualne potrzeby każdej Pociechy. Z doświadczenia wiemy, że każde dziecko rozwija się w różnym tempie i w związku z tym potrzebuje indywidualnego podejścia z naszej strony.

Jesteśmy wykwalifikowanymi dyplomowanymi Opiekunkami Dziecięcymi z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w różnym wieku.

Nasza placówka wyposażona jest w zarówno meble jak i zabawki oraz wszelkie pomoce dydaktyczne posiadające certyfikaty i atesty będące bezpieczne dla Państwa Pociech.

Posiadamy pozytywną opinię Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz pozytywną opinię Sanepidu o warunkach bezpieczeństwa i higieny w lokalu i pozostajemy pod stałą kontrolą tych instytucji! Nasza placówka znajduje się również w GMINNYM REJESTRZE ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH.

Facebook Twitter Google+ Pinterest